انجمن شهرسازی ایران

نسخه‌ی کامل: نمونه فیلم آموزش جی ای اس کاربردی در شهرسازی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
با توجه به تعداد درخواست های زیاد برای نمونه ای از معروف ترین فیلم های آموزش GIS  کاربردی  در شهرسازی، قسمتی از این فیلم آموزشی برای نمونه در لینک زیر قرار داده شده است.
با توجه به اینکه این فیلم ها باید با استفاه از نرم افزار کپینا یا همان copyna  باز شود ، راهنما و لینک دانلود نرم افزار نیز در فایل زیر قرار داده شده است.
لطفا طبق راهنمای زیر مرحله به مرحله عمل بر روی رایانه خود عمل کنید تا بتوانید قسمتی از مباحث این فیلم آموزشی ارزشمند را مشاهده نمایید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راهنمای شماهده فیلم :
1- ابتدا فایل نصب را از لینک بالا یا با کلیک در اینجا  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  دانلود کنید.
2- سپس اگر کپینا را بوی رایانه قبلا نصب کردید به مرحله آخر بروید و فیلم را دانلود کنید و اگر نرم افزار copyna  را قبلا نصب نکرده اید باید مرحله به مرحله و طبق آموزش ابتدا کپینا را بر روی رایانه نصب و سپس تنظیمات مربوطه را طبق آموزش انجام دهید و سپس در محله آخر فیلم را با کلیک روی دکمه سبز رنگ دانلود و مشاهده نمایید .

توجه : در تمام مراحل باید به اینترنت متصل باشید.توجه: میتوانم بگویم این فیلم یکی از بهترین فیلم های آموزشی جی ای اس برای شهرسازان است. پس اگر آن را به دوستان خود معرفی کنید آینده کاری آنها را نیز تضمین کرده اید. اگر مباحث داخل فیلم را مشاهده نمایید خودتان متوجه خواهید شد آنوقت خواهید دید که حتی شما که فکر می کردید جی آی اس بلد هستید نیز اشتباه می کردید!

اگر سوالی بود با 09128989801 در تلگرام یا واتس آپ یا تماس تلفنی مطرح نمایید .