انجمن شهرسازی ایران

نسخه‌ی کامل: 80 تعریف از انواع شهر
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
80 تعریف از انواع شهر
شهر ، شهر سالم ، شهر امن ، شهر تاب آور ، شهر دوستدار کودک و ...
امکان دانلود فایل آپلود شدتون رو ندارم سپاسگزار میشم اگر به ایمیل زیر برام ارسالش کنید
amir.h.ahmari@gmail.com
(24-03-2019, 10:49 AM)شهرزاد دانشخواه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
80 تعریف از انواع شهر
شهر ، شهر سالم ، شهر امن ، شهر تاب آور ، شهر دوستدار کودک
سلام.با توجه به نیاز مبرم بنده به این فایل که اصلا دانلود نمیشه خواهش می کنم در صورت امکان برام ایمیل بفرمایید خیلی ممنون میشم  از لطف تون
omrani.m60@ gmail.com
(24-03-2019, 07:51 PM)ahmari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امکان دانلود فایل آپلود شدتون رو ندارم سپاسگزار میشم اگر به ایمیل زیر برام ارسالش کنید
amir.h.ahmari@gmail.com

سلام متاسفانه قابل ارسال با ایمیل نیست.
در گروه تلگرامی انجمن عضو شوید، در گروه ارسال کنم.

لینک عضویت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2019, 07:51 PM)ahmari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
amir.h.ahmari@gmail.com

سلام متاسفانه قابل ارسال با ایمیل نیست.
در گروه تلگرامی انجمن عضو شوید، در گروه ارسال کنم.

لینک عضویت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.