شما هنوز عضو یا وارد سایت نشده اید. عضویت / ورود انجمن شهرسازی ایران - توافقنامه ثبت نام

 

شما قبول می‌کنید که تمام مطالب ارسال شده در این انجمن، نظر‌ها و دیدگاه‌های نویسنده آن است و نظر مدیریت نیست! بنابراین ما مسئول هیچ گونه مطالب ارسال شده در انجمن نیستیم و دقت و تمامیت هر پیام فرستاده شده در این انجمن را تأیید نمی‌کنیم.با ثبت نام شما در این انجمن شما قبول می‌کنید که از ارسال هر مطلبی که محتوای دانستنی‌های غلط، مطالب بدون صحت، بد گویی، منفور و یا تجاوز به حقوق و شخصیت دیگران و مطالب غیر اخلاقی و یا هر مطلب دیگری که قوانین را نقض می‌کند خودداری می‌کنید. عدم اجابت این قوانین ممکن است به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن بیانجامد. شناسه‌ی آی‌پی شما با هر ارسال در این انجمن ثبت شده و در صورت لزوم قابل یافتن توسط تیم مدیریت انجمن می‌باشد. شما می‌پذیرید که ما توانایی و حق پاک کردن، ویرایش و یا بستن هر حساب کاربری و یا مطلب ارسالی در هر زمان که مورد نیاز باشد را داریم. شما همچنین توافق می‌کنید که همه‌ی اطلاعاتی که شما در این انجمن وارد می‌کنید در یک دیتابیس حفظ می‌شود و همچنین کوکی‌ها در روی کامپیوتر شما جهت ذخیره اطلاعات ورود شما ذخیره می‌شوند. هرگونه اطلاعات شما در این انجمن بدون رضایت و موافقت شما به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد. هرچند که تیم مدیریت انجمن هیچ گونه مسئولیتی در مقابل حملات آنلاین (هک) که باعث فاش شدن اطلاعات شما می‌شود ندارد.

عضویت عادی در این سایت رایگان می باشد ولی هزینه عضویت فعال 10 هزار تومان برای یک سال می باشد

توجه : پس از ثبت نام یا همین الان نرم افزار کپینا و اپلیکیشن نکته را نصب نمایید

توجه داشته باشید که جهت استفاده و مشاهده مطالب این سایت باید نرم افزار کپینا COPYNA  را بر روی رایانه خود نصب کنید. فایل ها و اسناد علمی این سایت فقط توسط رایانه و نرم افزار کپینا قابل مشاهده می باشد.جهت نصب کپینا و تنظیم ویندوز خود به لینک زیر مراجعه نمایید:

COPYNA.COM

 

همچنین پیشنهاد می کنیم جهت دریافت اطلاعیه های آموزشی و استخدامی و همایش ها  و پیام های مهم انجمن شهرسازی ایران بر روی گوشی ، اپلیکیشن نکته را روی گوشی خود نصب نمایید.

دانلود اپلیکیشن نکته برای گوشی های اندروید

سوالات خود را با 09128989801 مطرح نمایید

در ادامه روی دکمه قبول میکنم کلیک کنید و مشخصات دقیق را وارد و تمام موارد فرم ثبت نام را تکمیل نمایید

 

 

آیا این موارد را قبول دارید؟