شما هنوز عضو یا وارد سایت نشده اید. عضویت / ورود 


بروز رسانی پروفایل شما

بعضی مواقع ممکن است که شما بخواهید اطلاعات پروفایل خود را بروز رسانی نمایید .اطلاعاتی مانند: اطلاعات مربوط به مسنجر, رمز ورود, یا تغییر آدرس رایانامه.
شما می‌توانید تمام اطلاعات کاربری خود را از طریق کنترل پنل ویژه خود در تالار تغییر دهید. برای دسترسی به کنترل پنل, تنها کافی است که بر روی عنوان کنترل پنل کاربر در منوی بالایی صفحه کلیک نمایید. از آنجا "ویرایش مشخصات" را انتخاب کرده و موارد مد نظر خود را تغییر دهید, سپس موافقت خود را با انجام تغییرات اعلام نمایید تا تغییرات جدید برای شما اجرا شود.

پیشنهاد می کنیم هر زمان که اطلاعات مربوط به وضعیت تحصیلی و مدرک و علاقمندی های شما و یا تلفن تماس و شهر محل سکونت و سایر اعلاعات شما تغییر کرد ، بلا فاصله اقدام به تغییر و ویرایش پروفایل خود نمایید . زیرا اطلاع رسانی های ما از طریق پروفایل شما و با توجه به مشخصات شما خواهد بود . برای مثال اگر شهر محل سکونت شما تغییر کرده باشد ما اطلاعیه ای شهرسازی مربوط به شهر جدید را برای شما ارسال می کنیم و یا اگر درپروژه ای نیاز به همکاری متخصصین در موارد و یا با مدرک خاصی باشد ، ما می توانیم با بررسی پروفایل اعضا ، شما را پیدا کنیم و به آنها پیشنهاد دهیم . بنابراین لطفا همیشه پروفایل خود را به روز نگه دارید .