شما هنوز عضو یا وارد سایت نشده اید. عضویت / ورود 


ارسال مطلب غیر رایگان (پولی)

شما نیز می توانید از سایت انجمن شهرسازی ایران کسب درآمد کنید . شما می توانید فایل های آموزشی و تحقیقات و مطالب و مقالات خود را بر روی سایت قرار دهید و برای آن قیمت مشخص کنید و به فروش برسانید .

روند کار: طبق آموزش زیر شما فایل و یا مطلبی را برای فروش در سایت ارسال می نمایید .پس از خرید فایل شما توسط اعضا ، از طریق پیام خصوصی و یا ایمیل به شما اطلاع داده می شود و شما می توانید از طریق کنترل پنل کاربری خود و در منوی بانک ، لیست فروش خود را مشاهده کنید . و از طریق تلفن 09128989801 در خواست تسویه حساب دهید . ما در کمتر از 24 ساعت 50 درصد کل فروش شما را به حساب شما واریز می نماییم . 50 درصد دیگر متعلق به سایت خواهد یود .

قانون سلب مسولیت : توجه داشته باشید که مسولیت تمام فایل های ارسالی رایگان و غیر رایگان با شخص ارسال کننده خواهد بود و انجمن شهرسازی و مدیران و کارمندان آن هیچگونه مسولیتی دراین زمینه نخواهند داشت . در صورتی که فایل و یا مطلبی از شما بدون اجازه در سایت ارسال شده است و شما از انتشار این فایل رضایت ندارید لطفا با  تلفن 09128989801 تماس بگیرید تا فایل مربوطه حذف شود .

سخنی با صاحبان فایل ها و محققانی که با انتشار فایل مخالف هستند :

توجه داشته باشید که هدف همه ما از کسب علم و انجام تحقیقات دانشجویی و غیر دانشجویی ، نشر آن است و متاسفانه بیشتر این تحقیقات و مقالات در کتابخانه ها و روی پایگاه های داده مجازی محدود  بدون استفاده مانده است و اگر شخص یا اشخاصی توسط سایت ما یا سایت های مشابه منجر به انتشار مقاله و تحقیق شما شده اند ، با دید مثبت به آن نگاه کنید زیرا هم منجر به کسب اعتبار برای شما خواهد شد و هم با نشر آن به دیگر محققان کمک کرده اید . با این حال اگر فایل خود را برای فروش و یا دانلود در سایت انجمن مشاهده کردید و راضایت نداشتید فقط کافی است با 09128989801 تماس بگیرید تا بلافاصله فایل حذف و در صورت لزوم کاربر از سایت اخراج شود .

 

جهت ارسال مطالب و فایل های غیر رایگان در انجمن شهرسازی باید طبق مراحل زیر عمل کنید

1- ابتدا باید عضو سایت شوید ویا اگر قبلا عضو شده اید با نام کاربری و پسورد خود وارد سایت شوید .

2- سپس باید ببینید فایل شما به کدام بخش مربوط می شود . مثلا اگر مقاله و یا فایل بافت فرسوده است به بخش بافت فرسوده بروید .

3- سپس روی دکمه ارسال موضوع در بالا سمت چپ سایت کلیک کنید .

4- سسپ عنوان و توضیحات مربوطه با فایل را کامل بنویسید . توضیحات هر چه کامل تر باشد در نتایج جستجو بیشتر نمایش داده می شود و بیشتر خرید می شود .

5- سپس قسمتی را که می خواهید در ازای پرداخت هزینه به کاربر نمایش داده شود را تایپ و سسپس ما موس انتخاب کنید .

6- سپس روی آیکون سبز رنگ با علامت $  در بالای ویرایشگر کلیک کنید و قیمتی برای فایل به تومان درج کنید .توجه کنید به تومان باید باشد نه به ریال

7- سپس مطلب خود را ارسال کنید .

 

 

توجه : اگر قصد ارسال و فروش فایل یا مقاله در سایت دارید باید در قسمت 5 همین آموزش ، ابتدا فایل را در سایت آپلود و ضممیه کنید سپس دکمه افزودن پیوست را بزنید تا فایلی که ضمیمه کرده اید در دل متن شما قرار گیرد تا بتوانید کد آن فایل را نیز با موس انتخاب نمایید تا آن فایل نیز فقط برای کسانی که هزینه پرداخت کرده اند قابل مشاهده و دانلود باشد .

 

فیلم اموزش یک نمونه ارسال فایل غیر رایگان را از اینجا مشاهده کنید .