شما هنوز عضو یا وارد سایت نشده اید. عضویت / ورود 


عضویت طلایی

 

کاربران عادی (مرحله اول عضویت ) و اعضای فعال (مرحله دوم عضویت ) به بخش طلایی دسترسی ندارند .

در بخش طلایی فایل های و مطالب و آموزش های کمیاب قرا دارد و اکثر مطالب آن با فرمت های اصلی و بدون واترمارک و قابل ویرایش هستند . همجنین امکانات ویره ای برای اعضای طلایی در نظر گرفته ایم از جمله اینکه اخبار همایش ها و اطلاعیه های مهم و مواردی که منجر به سود مالی و یا معنوی برای کاربر است برای ایشان به صورت پیامک ارسال می شود در صورتی که سایر اعضا از این اطلاعیه ها با خبر نمی شوند و حتما باید به سایت مراجعه کنند تا مطلع شوند . برای مثال اگر شرکتی درخواست نیروی کار کند و یا بخواهد پروژه ای را برون سپاری کند و یا اگر انجمن شهرسازی اجازه حضور چند نفر محدود به صورت رایگان در همایش ها را داشته باشد ، به اعضای طلایی اطلاع می دهیم . بدین ترتیب چند برابر هزینه ای که برای عضویت طلایی پرداخت کردید با ارائه خدمات به شما برگشت داده می شود و در کل شما سود مادی و معنوی خواهید برد .

برای عضویت طلایی باید از این لینک اقدام به ثبت نام و پرداخت نمایید .

این هزینه به صورت سالیلنه می باشد .

خدمات عضویت طلایی به مرورزمان بیشتر خواهد شد و بسیاری از موارد آن در اینجا قابل ذکر نمی باشد .

 

پس از عضویت در گروه اعضای طلایی ، رنگ نام کاربری شما تغییر می کند و تعداد ستاره های زیر نام کاربری شما زیاد می شود و از سایر اعضا متمایز می شوید .

اعضای طلایی می توانند سوالات خود را در قسمت اعضای طلایی مطرح کنند تا ما ان را در تمام شبکه های اجتماعی بازنشر دهیم و بدین ترتیب احتمال پاسخ به سوال و یا درخواست کمک به شما بسیار زیاد می شود ..

 

فایل های غیر رایگان اعضا:

توجه داشته باشید برخی از اعضا فالیل ها  و مقالات و مطالب خود را برای فروش در سایت قرار می دهند و برای آن قیمت مشخص می کنند و اعضای طلایی امکان دسترسی به فایل هایی که اعضا آن را به صورت غیر رایگان (پولی) گذاشته اند را ندارند و باید آنها را خرید کنند ولی به  فایل های رایگان در تمام بخش ها دسترسی دارند .

 

سوالات و مشکلات خود را با 09128989801 مطرح نمایید