مهمان گرامی ، شما عضو سایت انجمن شهرسازی ایران نشده اید یا هنوز وارد نشده اید. برای استفاده از مطالب انجمن باید عضو یا وارد شوید


تقويم شهرسازي
عضویت طلایی

 

کاربران عادی (مرحله اول عضویت ) و اعضای فعال (مرحله دوم عضویت ) به بخش طلایی دسترسی ندارند .

در بخش طلایی فایل های و مطالب و آموزش های کمیاب قرا دارد و اکثر مطالب آن با فرمت های اصلی و بدون واترمارک و قابل ویرایش هستند . همجنین امکانات ویره ای برای اعضای طلایی در نظر گرفته ایم از جمله اینکه اخبار همایش ها و اطلاعیه های مهم و مواردی که منجر به سود مالی و یا معنوی برای کاربر است برای ایشان به صورت پیامک ارسال می شود در صورتی که سایر اعضا از این اطلاعیه ها با خبر نمی شوند و حتما باید به سایت مراجعه کنند تا مطلع شوند . برای مثال اگر شرکتی درخواست نیروی کار کند و یا بخواهد پروژه ای را برون سپاری کند و یا اگر انجمن شهرسازی اجازه حضور چند نفر محدود به صورت رایگان در همایش ها را داشته باشد ، به اعضای طلایی اطلاع می دهیم . بدین ترتیب چند برابر هزینه ای که برای عضویت طلایی پرداخت کردید با ارائه خدمات به شما برگشت داده می شود و در کل شما سود مادی و معنوی خواهید برد .

برای عضویت طلایی باید از این لینک اقدام به ثبت نام و پرداخت نمایید .

این هزینه به صورت سالیلنه می باشد .

خدمات عضویت طلایی به مرورزمان بیشتر خواهد شد و بسیاری از موارد آن در اینجا قابل ذکر نمی باشد .

 

پس از عضویت در گروه اعضای طلایی ، رنگ نام کاربری شما تغییر می کند و تعداد ستاره های زیر نام کاربری شما زیاد می شود و از سایر اعضا متمایز می شوید .

اعضای طلایی می توانند سوالات خود را در قسمت اعضای طلایی مطرح کنند تا ما ان را در تمام شبکه های اجتماعی بازنشر دهیم و بدین ترتیب احتمال پاسخ به سوال و یا درخواست کمک به شما بسیار زیاد می شود ..

 

فایل های غیر رایگان اعضا:

توجه داشته باشید برخی از اعضا فالیل ها  و مقالات و مطالب خود را برای فروش در سایت قرار می دهند و برای آن قیمت مشخص می کنند و اعضای طلایی امکان دسترسی به فایل هایی که اعضا آن را به صورت غیر رایگان (پولی) گذاشته اند را ندارند و باید آنها را خرید کنند ولی به  فایل های رایگان در تمام بخش ها دسترسی دارند .

 

سوالات و مشکلات خود را با 09128989801 مطرح نمایید