شما هنوز عضو یا وارد سایت نشده اید. عضویت / ورود 


عضویت در سایت

برای استفاده از بعضی از بخش‌های این تالار (سایت) نیاز است که در آن عضو شوید. عضویت برای همه افراد آزاد می‌باشد و این عمل چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد.

زمانی که شما در تالار عضو می‌شوید می‌توانید برای سایر اعضا پیام بفرستید یا موضوع و مشکل خود را ارسال نمایید. ضمنا می‌توانید پروفایل ویژه خود را نیز داشته باشید.

عضویت در این سایت 2 مرحله دارد :

1- مرحله اول تکمیل فرم ثبت نام از طریق این لینک می باشد .

2- مرحله دوم پرداخت حق عضویت فعال (یکساله) از این لینک می باشد.

پس از انجام این دو مرحله شما می توانید از همه بخش های سایت به جز بخش طلایی استفاده نمایید. برای استفاده از بخش طلایی باید عضو طلایی سایت شوید .

 

دسترسی های شما در مرحله اول عضویت :

عضویت در مرحله اول سایت ، رایگان می باشد و فقط باید فرم ثبت نام آنلاین را از لیتک بالا تکمیل نمایید . اگر شما فقط در مرحله اول عضویت باشید ، نمی توانید فایل های پیوست و ضممیه شده با ارسال های انجمن را دانلود نمایید و فقط می توانید در انجمن مطلب و فایل ارسال کنید و متن مطالب را بخوانید و عناوین ارسال شده توسط سایر اعضا را مشاهده کنید . برای دانلود مقالات و مطالب و پیوست های سایت باید حتما عضو فعال شوید ، برای عضویت فعال دو روش وجود دارد :

1- روش اول اینکه هزینه عضویت فعال را پرداخت نمایید از اینجا (مشارکت مادی)

2- روش دوم این است که حداقل 50 فایل و یا 50 مطلب مفید در سایت ارسال نمایید .(مشارکت معنوی)

هدف مشارکت شماست . شما می توانید مشارکت مادی و یا معنوی و یا هر دو را داشته باشید .

 

 

دسترسی های شما در مرحله دوم عضویت(عضو فعال) :

در این مرحله شما با پرداخت حق عضویت م یتوانید عضو فعال سایت باشید و به همه قسمت های سایت به جز قسمت طلایی دسترسی خواهید داشت و می توانید فایل ها و مقالات ضممیه شده به مطالب را دانلود نمایید و به ارسال و دریافت فایل و سوال و مطلب بپردازید .

برای مشاهده مزایای عضویت طلایی و چگونگی عضویت طلایی  اینجا کلیک کنید .