انجمن شهرسازی ایران
COPYNA  برخی قوانین و مقررات مهم در شهرسازی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن شهرسازی ایران (http://forum.urbanity.ir)
+-- انجمن: بخش آموزش کاربردی (http://forum.urbanity.ir/forumdisplay.php?fid=101)
+--- انجمن: کلاس های آموزش کاربردی (http://forum.urbanity.ir/forumdisplay.php?fid=138)
+---- انجمن: کلاس حقوق و قوانین شهری (http://forum.urbanity.ir/forumdisplay.php?fid=149)
+---- موضوع: COPYNA  برخی قوانین و مقررات مهم در شهرسازی (/showthread.php?tid=899)برخی قوانین و مقررات مهم در شهرسازی - riazat - 16-10-2019

درجهت کمک به داوطلب شرکت در آزمون کارشناس رسمی دادگستری و کمبود وقت مطالعه دوستان  مطالب بسیار مهم قوانین و مقررات شهرسازی از کتب مختلف جمع اوری و دسته بندی شده است. امیدوارم مفید واقع گردد. البته این مطالب فقط مختص آزمون کارشناس رسمی دادگستری نبوده ودر آزمون کارشناس رسمی قوه قضایه آزمون نظام مهندسی و آزمون ماده ۲۷ هم نیز بسیار مهم می باشند .

 
نادر محمدی
کارشناس رسمی دادگستری
و
پایه ارشد شهرسازی

برای دانلود این فایل ارزشمند رایگان باید عضو سایت باشید تا بتوانید دانلود نمایید همچنین فایل توسط نرم افزار کپینا قابل مشاهده می باشد. فایل زیر را دانلود کنید سپس از حالت زیپ خارج‌کنید سپس طبق راهنما نرم افزار کپینا را اگر‌تا به حال نصب نکردید، نصب کنید. حتما طبق مراحل گفته شده نصب کنید و همه مراحل را انجام دهید. سپس فایل با پسوند copyna را باز کنید تا اتوماتیک توسط نرم افزار کپینا باز شود. از این پس میتوانید همه فایل های این سایت را بدون نصب کپینا باز کنید. کپینا فقط باید یک بار روی رایانه نصب شود تا بتوانید فایل های کپینایی شده را باز کنید. سوالی بود با 09128989801 مطرح نمایید :