شما هنوز عضو یا وارد سایت نشده اید. عضویت / ورود 

قابل توجه داوطلبان شرکت در آزمون کارشناس رسمی دادگستری
زمان کنونی: 17-10-2019، 04:17 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: شهرزاد دانشخواه
آخرین ارسال: saba aboufazeli
پاسخ 5
بازدید 784
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COPYNA قابل توجه داوطلبان شرکت در آزمون کارشناس رسمی دادگستری
 در این پست نمونه سوالات کارشناسی رسمی دادگستری در رشته شهرسازی اورده شده است . نوع سوالات با سوالات کارشناسی ارشد بسیار متفاوت بوده و  تقریبا تمامی سوالات از قوانین و و مقررات شهرسازی و شهرسازی اجرایی  می باشد.
متاسفانه کتاب مشخصی  که مجموعه قوانین مفید فوق را به صورت فشرده جمع اوری نموده باشد را نمی توان یافت و همیشه دوستان داوطلب در خصوص تامین شناخت به مشکلات فراوانی برمی خوردند .تفریبا پاسخ بخش اعظمی از سوالات در جزوه می باشد.

منبع : مهندس نادر محمدی در کانال
@e_n_mohammadi

نمونه سوالات کارشناس رسمی دادگستری رشته شهرسازی ( شهریور84) به همراه پاسخ و آدرس دهی در جزوه مهندس نادر محمدی:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود جزوه آموزشی قوانین و مقررات شهری نوشته استاد نادر محمدی زا لینک زیر (قابل دانلود فقط برای اعضا):

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راهنمای صوتی در مورد آزمون کارشناس رسمی دادگستری و نحوه درآمد از این شغل برای شهرسازان:

فایل‌های پیوست
.zip   Nemune soal azmun karshenase dadgostari.zip (اندازه 5.73 MB / تعداد دانلود: 74)
: اولین سایت تخصصی فروش کتاب های علوم شهری
: تخصصی ترین گروه شهرسازی
پاسخ }}}
سلام این فایل رو که باز میکنم دو تا فایل پی دی اف نشون میده که وقتی بازشون میکنم یه صفحه خالی نشون میده و نرم افزار میگه خطایی پیش آمده است!
پاسخ }}}
(05-10-2019, 04:47 PM)saba aboufazeli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این فایل رو که باز میکنم دو تا فایل پی دی اف نشون میده که وقتی بازشون میکنم یه صفحه خالی نشون میده و نرم افزار میگه خطایی پیش آمده است!

خیر . شما احتمالا نرم افزار کپینا را روی رایانه خود نصب نکرده اید.
لطفا نرم افزار کپینا را از COPYNA.COM  روی رایانه خود نصب کنید و همنین ادوب ریدر را نیز نصب کنید . پس اقدان به باز کردن محتویان فایل زیپ کنید.
پاسخ }}}
جزوه نمونه سوال به همراه پاسخ نامه نیز اضافه شد. پاسخ اکثر سوالات در فایل جزووجود است:

نمونه سوالات کارشناس رسمی دادگستری رشته شهرسازی ( شهریور84) به همراه پاسخ و آدرس دهی در جزوه مهندس نادر محمدی:

پاسخ }}}
(07-10-2019, 01:03 PM)riazat نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-10-2019, 04:47 PM)saba aboufazeli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیر . شما احتمالا نرم افزار کپینا را روی رایانه خود نصب نکرده اید.
لطفا نرم افزار کپینا را از COPYNA.COM  روی رایانه خود نصب کنید و همنین ادوب ریدر را نیز نصب کنید . پس اقدان به باز کردن محتویان فایل زیپ کنید.

ممنون الان درست شد
فقط اینکه پاسخ سوالات 95 رو هم میذارین؟
پاسخ }}}