انجمن شهرسازی ایران

نسخه‌ی کامل: راهنمایی درمورد کفپوش های اپوکسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
محبوبیت کفپوش اپوکسی در بین مالکان مسکونی و تجاری در حال افزایش است. چرا اینطور است؟ این به این دلیل است که یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدر می تواند همه کاره باشد.

هیچ محدودیتی برای کارهای مختلفی که می توانید با سطوح بتنی انجام دهید وجود ندارد. در مورد پوشش کف رزین اپوکسی تقریباً هیچ محدودیتی از نظر طرح وجود ندارد، همیشه یک گزینه طراحی (یا بدون طرح) برای نوع کفپوشی که می خواهید بپوشانید وجود دارد. بهترین از همه، استفاده از آن آسان است.

زیرزمین و لفت
زیرزمین بخشی از خانه است که دارای ویژگی های خاصی مانند وجود رطوبت شدید است. بنابراین هنگام انتخاب نوع کفپوش برای نصب در زیرزمین باید این را در نظر بگیرید زیرا عایق بندی ضعیف در کف زیرزمین شما می تواند آب و هوای ناخوشایندی ایجاد کند.

انتخاب پوشش کف زیرزمین شما زمان ایده آلی برای کاهش رطوبت است. برخلاف فرش‌ها، کف‌های بتنی با روکش اپوکسی رطوبت محیط را حفظ نمی‌کنند که می‌تواند باعث رشد باکتری‌ها و کپک‌ها شود. کف های بتنی زیرزمین علاوه بر ارائه ظاهری تمیز و جذاب به راحتی تمیز می شوند. برای کار طولانی مدت، کف زیرزمین بتنی را انتخاب کنید!

اخیراً یک روند قوی در دنیای ساخت و ساز وجود دارد: لفت. در هر محله، یک کارخانه، مدرسه یا کلیسا سابق به کاندومینیوم تبدیل می شود. و خیلی بهتر. به این ترتیب، میراث ساختمان را حفظ می کنیم که جذابیت محله های ما را ایجاد می کند.

خوشبختانه، تمام این سازه ها دارای کف بتنی جامد هستند که عایق صوتی عالی را ارائه می دهند. زیرزمین خانه ها همچنین می توانند پتانسیل زیادی را برای تبدیل شدن به اتاق های خانوادگی زیبا و با دکوراسیونی که در آن دوستان پذیرایی می کنیم، ارائه دهند.

پوشاندن این سطوح با کف شناور، چوب مهندسی شده یا فرش از نظر ما اشتباه است. قبل از اتخاذ چنین تصمیمی، باید بدانید که داشتن کفپوش های بتنی یک فرصت است و راه حل های دیگری مانند اپوکسی شفاف یا اپوکسی متالیک وجود دارد که بسیار مد روز هستند.